Producent
okien i drzwi z drewna premium

Ogranicza
nas tylko
Twoja wyobraźnia

TotalGlass

producent pięknych i nagradzanych okien i drzwi drewnianych

O Nas

Jako wiodący na rynku producent drewnianej stolarki okiennej, możemy pochwalić się długoletnim, 30-letnim doświadczeniem oraz spektakularnymi realizacjami nietypowych projektów. Wśród naszych propozycji można znaleźć popularne okna angielskie, energooszczędne oraz pasywne, najnowszy system okien TotalGlass, a także drzwi oddające charakter danego stylu. Każde zamówienie jest dla nas okazją do sprostania indywidualnym potrzebom i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientów – tworzymy nowoczesne produkty drewniane, które stanowią idealne dopełnienie projektu architektonicznego.

Jako producent okien i drzwi drewnianych z województwa opolskiego, przykładamy ogromną wagę do jakości surowców, z których wykonywane są nasze projekty. Aspekt ten jest szczególnie ważny w przypadku rekonstrukcji budynków, znajdujących się pod opieką konserwatora zabytków, ale także elementów stolarki montowanych w domach mieszkalnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Klientom indywidualnym oraz biznesowym dostarczamy modele nowoczesne lub zabytkowe, w m.in. wersji angielskiej, energooszczędnej lub pasywnej.

projekt
krzywego domku

Krzywy Domek w Sopocie to oryginalna realizacja pomysłu polskich architektów inspirowana bajkową wizją rysownika Jana Szancera oraz Gustava Dahlberga. Budowla stała się zwycięzcą konkursu ,,Village of Joy’’ na jeden z najdziwniejszych budynków świata.

innowacyjnoŚĆ i design

Codziennie pracujemy nad ulepszaniem metod produkcji. Nasze maszyny spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i są nielicznymi tak wysoko zaawansowanymi narzędziami w Europie.

 

Wzornictwo i design 

Przy doborze okien coraz częściej ma znaczenie nie tylko funkcjonalność, ale również ich wzornictwo i niebanalny styl. O tym decydują detale, kolor czy też profil okna. Nasze wieloletnie doświadczenie, śledzenie trendów w architekturze oraz współpraca z architektami pozwoliła nam na kreowanie okien oraz drzwi o niepowtarzalnym wzornictwie, docenionym przez najbardziej wymagających klientów o niebanalnym guście architektonicznym.

Drewno, z którego korzystamy jest naturalne, estetyczne, a odpowiednio dobrane i konserwowane – również niezwykle trwałe. Projektanci, architekci i inwestorzy mogą wybierać wśród wielu jego gatunków, aby nadać wnętrzom wyszukany charakter.

ekologia

W czasach coraz większej potrzeby działania w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, żadna firma nie powinna pozostawać obojętna wobec naszej planety. Od początku naszej działalności świadomie podchodzimy do kwestii ekologicznych w procesie produkcji.

Przedstawiamy Państwu pięć obszarów bezpośrednio związanych z naszą działalnością oraz określamy ich znaczenie dla środowiska.

  • Utylizacja – wytwarzane przez nas drewniane okna i drzwi wykonane są z materiałów pochodzenia naturalnego. Dzięki temu w przyszłości ich utylizacja i biodegradacja nie będzie miała negatywnego wpływu na środowisko.
  • Używane materiały  – wykorzystujemy drewno pochodzenia środkowoeuropejskiego (sosna, modrzew, świerk, dąb), pochodzące tylko z odnawialnych źródeł.
  • Powłoki ochronne (wykończenie) – powłoki ochronne stosowane przy produkcji oferowanych produktów pokrywane są jedynie materiałami wodorozcieńczalnymi i naturalnymi.
  • Energia – właściwości termoizolacyjne okien i drzwi z drewna pozwalają oszczędzać energię potrzebną do ogrzewania lub ochładzania pomieszczeń. W naszej firmie dostosujemy właściwości termoizolacyjne do odpowiedniej strefy klimatycznej.
  • Odpady – proces odpadów produkcyjnych jest zamknięty. Wszelkie niewielkie pozostałości zamienia się na brykiet i wykorzystuje jako paliwo pozyskania energii cieplnej.

indywidualne podejŚcie do klienta

Naszym wyróżnikiem i cechą, którą podkreślają nasi klienci, jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Budujemy i utrzymujemy długoterminowe relacje, działamy z polecenia architektów, deweloperów oraz klientów indywidualnych.

Nasi pracownicy są nie tylko handlowcami – przede wszystkim to profesjonalni doradcy techniczni, którzy na każdym kroku rozwiązują problemy, a ich doświadczenie i zaangażowanie jest doceniane na całym świecie.

Skupiamy się na indywidualnym projekcie, oferując nasze doświadczenie oraz doradztwo w zakresie stolarki okiennej. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem.

Pracę rozpoczynamy od idealnego projektu, przez produkcję, montaż oraz serwis i doradztwo techniczne.