Strona główna > Blog > System TotalGlass – klasyka w szklanym wydaniu

System TotalGlass – klasyka w szklanym wydaniu

Gdy myślimy – klasyka, mamy na myśli zapach naturalnego drewna, różnorodnego w swojej fakturze, przywodzącego na myśl ciepło płomyków nierówno pełgających w salonowym kominku. Nowoczesność? Kojarzy nam się z wielkogabarytowym szkłem, przez które naturalne światło nie musi nachalnie się przedzierać, a całościowo wypełnia przestrzeń naszego domu.

Naturalnym, ludzkim porządkiem świata jest to, że wraz z wieloletnią, często powtarzalną i z pozoru żmudną pracą, nabywamy doświadczenia. 30 lat to wystarczająco dużo czasu, żeby dogłębnie poznać strukturę drewna i zacząć…tworzyć coś nowego.

TotalGlass to właśnie wynik ogromnej pracy, wieloletnich testów, pierwszych sukcesów, ale i nierzadko popełnianych błędów (bo niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nigdy się nie myli). Rynek stolarki okiennej stawia ogromne wyzwania obecnym producentom.

Osiąść na laurach? Nigdy.

To nie będzie żaden chwyt reklamowy, komunał, wytarte wyrażenie, o które przecież dzisiaj tak łatwo. Opatentowaliśmy system TotalGlass, z którego dzisiaj po prostu jesteśmy dumni. Nikt inny w Polsce i Europie nie produkuje wielkogabarytowych okien drewnianych w szklanej okładzinie. Okien, które z zewnątrz są czystą taflą szkła, bez podziałów, a wewnątrz drewnianą ramą, które  otulają ciepłem wnętrze mieszkania.

Tę szklaną fasadę drewnianą potraktuj jako mebel przeznaczony do każdego pomieszczenia w domu. Zapewniam Cię, będzie inny niż wszystkie, bo to dzięki niemu może ciut bardziej zbliżysz się do naturalnego świata? Bez social media, wirusów, polepszaczy i ulepszaczy.

Taki, do którego tęsknimy także i my.

 

TotalGlass to nasza definicja klasyki w nowoczesnym wydaniu.

PPUH PINUS Jerzy, Mariusz Smolarczyk, Spółka Jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój” (POIR) pt. „Dotacja na kapitał obrotowy dla Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowo-Handlowego PINUS Jerzy Smolarczyk, Mariusz Smolarczyk Spółka Jawna”.
Nr umowy POIR.03.04.00-16-0020/20. Wartość projektu: 299.912,22 zł.
Realizacja umowy o dofinansowanie nr POIR.03.02.02-00-0759/16 dotycząca projektu pt. „Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania systemów okiennych nowej generacji”
w ramach Poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Cel projektu: zakup urządzeń niezbędnych do utworzenia nowej linii technologicznej dedykowanej TotalGlass Planowane efekty: wdrożenie innowacyjnego systemu TotalGlass Wartość projektu: 5 993 478,34 zł z tego premia technologiczna: 2 697 065,24